Лікування в Фінляндії

Високий рівень розвитку медицини в Фінляндії підтверджується і статистикою - середня тривалість життя в цій країні вище, ніж в більшості країн світу - 81 рік у жінок і 73 у чоловіків.

Факти про медицину в Фінляндії:

Фінляндія першою прийняла закон про захист прав пацієнта і зараз при кожній клініці є омбудсмен, готовий вирішити будь-які питання, пов'язані з правами пацієнта;

  1. всі світові медичні інновації доступні в клініках на території Фінляндії;
  2. пріоритетний напрямок - рання діагностика хвороб та їх профілактика;
  3. ортопедія, кардіологія, онкологія - області з найвищим рівнем розвитку;
  4. всі іноземні пацієнти в Фінляндії отримують страховку від лікарської помилки;
  5. Фінляндія - один зі світових лідерів з малоінвазивної хірургії;

І крихітна муніципальна лікарня, і велика вузькоспеціальна клініка - в Фінляндії будь медустанову відрізняється найвищий рівнем підготовки кадрів, технічного оснащення і сервісу.

Відгуки про лікування в Фінляндії підтверджують, що ця країна здатна запропонувати найсучасніші послуги з діагностики, терапії і медичної реабілітації.

Нерідко до Фінляндії їдуть, щоб відновити здоров'я щитовидної залози. Дифузний токсичний зоб (ДТЗ), гіпотиреоз, рак щитовидної залози - далеко не повний перелік хвороб, які лікують в північній країні. Так, лікування ДТЗ в Фінляндії проводиться як медикаментозним або хірургічним шляхом, так і за допомогою радіоактивного йоду. Лікування ДТЗ радіоактивним йодом ефективний для 90% пацієнтів, у той час як медикаментозне лікування приносить результати лише в 30% випадків.

Ціна лікування в Фінляндії буде залежати від:

  1. категорії клініки і кваліфікації лікаря;
  2. видузахворювання, його тяжкості і ступеня, наявності ускладнень або супутніх захворювань;
  3. методу лікування;
  4. тривалості та способу перебування в медзакладі (амбулаторно або стаціонарно).

Фінляндія географічно близька до Росії, а для російськомовних пацієнтів це додатковий плюс - переважна більшість лікарів, та й медперсонал в цілому, часто непогано говорять по-російськи або хоча б розуміють російську мову.

Санаторії Фінляндії з лікуванням

Для багатьох пацієнтів цікава не тільки можливість пройти діагностику та лікування в Фінляндії, але і поєднати їх з відпочинком на курортах, розташованих в екологічно чистих природних зонах.

Особливою популярністю користуються фінські спа-курорти, що пропонують гостям поєднання максимального комфорту і чарівності незайманої природи. Такі заклади укомплектовані штатом лікарів і медсестер, масажистів, реабілітологів, фахівців з новим і нетрадиційним методикам лікування і оздоровлення.

Лікування раку в Фінляндії

Лікування онкології в Фінляндії популярно серед пацієнтів з різних країн, так як за допомогою фінських фахівців шанс на одужання підвищується в рази. Так, Фінляндія займає перше в світі місце з лікування пацієнтів із злоякісними новоутвореннями в області голови / шиї і раку молочної залози, третє місце по раку передміхурової залози, четверте місце з лікування раку кишечника.

Фінляндія - світовий лідер в сфері систем планування променевої терапії.

Територіальна близькість Фінляндії також є перевагою, адже разом з пацієнтом можуть поїхати його близькі або родичі, морально підтримуючи хворого під час лікування. А в разі необхідності тривалого перебування в фінської клініці не виникне складності з відвідуванням хворого родича - дістатися до Фінляндії можна за пару годин на літаку.