Лікування в США

Сьогодні організація лікування в США безперечно популярна, оскільки саме Америка є одним з лідерів світової медицини. Висока результативність лікування обумовлена багатьма факторами, такими як федеральна підтримка (фінансування системи охорони здоров'я), унікальне сучасне обладнання, високоефективні лікарські препарати, рівень обслуговування і кваліфікації лікарів.

Досить часто невиліковно хворі пацієнти приїжджають в США для отримання останнього шансу на одужання або продовження життя. Інноваційні медичні технології, сучасні діагностика і обладнання дозволяють творити чудеса.

Американська медицина, безумовно, дорожче, ніж в низці європейських країн, але при цьому вона є безсумнівно передовою, пропонуючи найбільш ефективне на цей момент лікування.

Говорячи про інноваційні медичні технології США, ми маємо на увазі:

 • Комп'ютерну та магніто-резонансну томографію - їх розробка вивела діагностику на інший рівень точності.
 • Винахід статинів - з ними знижувати рівень холестерину стало значно простіше.
 • Розвиток мамографії - створений цілий комплекс методів дослідження молочної залози.
 • Розробка інгібіторів АПФ, ефективних навіть у найгостріших випадках серцевої недостатності.
 • Передові методи шунтування коронарних артерій.

І це тільки найбільш значущі інноваційні технології США за чверть століття, але ж є і інші!

Важливо знати, що є унікальні методи діагностики і лікування рідкісних захворювань, які доступні тільки в цій країні, тому лідерство Америки цілком виправдано. Більш того, в США одні з кращих методик догляду за хворими, що включають в себе масу свого роду унікальних процедур, що сприяє закріпленню ефекту проведеного лікування (це може бути ДЦП, генетичні захворювання, рак або розсіяний склероз), що в багатьох випадках є одним з ключових моментів.

Кращі клініки США, з якими співпрацює 
компанія DNIPRO PREMIM CLINIC

 1. Массачусетська загальноклінічна лікарня Бостон, штат Массачусетс
 2. Клініка Мейо, Рочестер, штат Міннесота
 3. Медичний центр Університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі (UCLA Medical Center)
 4. Клініка Клівленда (Cleveland Clinic), штат Огайо
 5. Жіноча лікарня Брігхем (Brigham and Women's Hospital), Бостон, штат Массачусетс
 6. Інститут Північної Кароліни для людей з вадами розвитку, США (Carolina Institute for Developmental Disabilities, USA)

Любі друзі! Компанія Dnipro Premium Clinic пропонує свої послуги з підбору кращої профільної клініки США, яка відповідає Вашому захворюванню. Ми постараємося в найкоротші терміни організувати лікування за кордоном, таким чином наблизивши Вас до повного одужання.

Будьте здорові!