Лікування у Франції

У 2000 році Всесвітня організація охорони здоров'я визнала французьку систему надання медичної допомоги кращою в світі. Наочним підтвердженням її ефективності є високий рівень здоров'я нації та щорічне підвищення очікуваної тривалості життя населення більш ніж на три місяці. На кожну тисячу осіб у Франції припадає три лікарі. Для порівняння, в Німеччині таке співвідношення становить 3:3400, в США – 3:2700, у Великобританії – 3:1800.

Всі медичні установи Франції можна розділити на три типи: державні лікарні, приватні клініки та благодійні структури.

Клініки Франції використовують передові технології для діагностування і лікування різних захворювань, до найпопулярніших напрямків у медицині тут можна віднести естетичну хірургію, косметологію, тут функціонує маса бальнеологічних центрів. У цих царинах Франція досягла дійсно унікальних показників, аналогів тим косметичним операціям, що виробляються у Франції, не існує в усьому світі, наприклад, саме тут вперше в світі була проведена пересадка і обличчя, і кистей обох рук.

Також у Франції було винайдено багато інших видів хірургічного лікування, прикладом може стати оперативна лапароскопія, що активно впроваджується сьогодні в усьому світі як найбільш прогресивна методика. Якість догляду за післяопераційними хворими одна з найбільш високих у всьому світі. Сучасні медичні установи у Франції можна розділити на три типи – це комерційні приватні клініки, державні і благодійні установи. Така система дозволяє досягти найвищих стандартів лікування, при цьому вартість послуг може виявитися більш ніж прийнятною.

Кращі клініки Франції, з якими співпрацює компанія DNIPRO PREMIM CLINIC

  1. Онкологічний Інститут Гюстав Руссі
  2. Офтальмологічна клініка Ротшильда
  3. Клініка нейрохірургії та онкології Європейський госпіталь Ля Розере
  4. Госпіталь Питіє Сальпетрієр
  5. Кардіологічний центр Амбруаз Паре
  6. Ортопедична клініка Араго
  7. Kлініка Святої Ізабель
  8. Реабілітаційний центр доктора Бойєр
  9. Міжнародний Офтальмологічний Центр Кіанз-Ван
  10. Клініка Бізе

Любі друзі! Компанія DNIPRO PREMIUM CLINIC пропонує свої послуги з підбору кращої профільної клініки Франції, яка відповідає Вашому захворюванню. Ми постараємося в найкоротші терміни організувати лікування за кордоном, таким чином наблизивши Вас до повного одужання. 

Будьте здорові!