Лікування в Білорусії

Республіка Білорусь давно вже розглядається пацієнтами з далекого і ближнього зарубіжжя як хороша можливість отримати якісну медичну допомогу. Багато в чому це обумовлено цінами на лікування в Білорусі – вони, як правило, істотно нижчі за європейські, але при цьому якість лікування незмінно залишається на високому рівні.

Онкологія, онкогематологія, травматологія, офтальмологія, акушерство і гінекологія, стоматологія, нейрохірургія, кардіологія, кардіохірургія, спелеолікування, медична реабілітація – далеко не повний перелік напрямків практичної медицини, що надають послуги на експорт.

Поряд з високим рівнем надання медичних послуг і хорошими результатами лікування, клініки Білорусі постійно розширюють перелік високотехнологічних і складних медичних втручань.

Білоруські лікарі мають високу кваліфікацію, підтримувану стажуванням в країнах-лідерах світової системи охорони здоров'я – Німеччині, Ізраїлі, США, Канаді і т.д. А перейшовши на європейський рівень, білоруська медицина придбала унікальну перевагу за рахунок злиття нерозтраченого організаційного досвіду радянської системи охорони здоров'я з передовими світовими досягненнями медичної науки. Багато сімейних пари вибрали Білорусь не тільки для лікування, але і як місце проведення пологів.

Кращі клініки Республіки Білорусь, з якими співпрацює компанія Dnipro Premium Clinic

  1. Республіканський науково-практичний центр дитячої хірургії
  2. Республіканський науково-практичний центр травматології та ортопедії (РНПЦ)
  3. Клініка сучасної медицини «Вектор»
  4. Республіканська лікарня спелеолікування
  5. Медичний центр «Кравіра»

Любі друзі! Компанія Dnipro Premium Clinic пропонує свої послуги з підбору кращої профільної клініки Республіки Білорусь, яка відповідає Вашому захворюванню. Ми постараємося в найкоротші терміни організувати лікування за кордоном, таким чином наблизивши Вас до повного одужання.

Будьте здорові!