Лікування в Литві

На сьогоднішній день Литва безперечно є однією з найбільш передових європейських країн з досить високим рівнем розвитку системи охорони здоров'я. Тисячі пацієнтів з усього світу щорічно відправляються в цю країну за традиційно якісним і високотехнічним медичним обслуговуванням. Провідними медичними напрямками для цієї країни є кардіологія, хірургія, алергологія, ендокринологія, офтальмологія, гематологія, урологія, гінекологія і неврологія, а литовські бальнеологічні здравниці давно славляться своїми унікальними традиціями санаторно-курортного лікування і налічують більше чотирьох століть досвіду лікування важких захворювань.

Всі без винятку литовські клініки є платними, але при цьому рівень обслуговування в них вважається одним з найбільш високих в Європі.

До переваг лікування в Литві варто віднести комплексний підхід у боротьбі з різними захворюваннями. Люди, які потребують кваліфікованої медичної допомоги, можуть скористатися високоточною діагностикою, пройти курс лікування і реабілітації. Крім цього, вони можуть відпочити і оздоровитися в одному з литовських санаторіїв, які славляться своїми грязелікарнями і мінеральними джерелами.

В наш час провідні литовські клініки укомплектовані найсучаснішим і високоточним медичним обладнанням, завдяки якому шанси на повне одужання пацієнтів досить великі. Якісний рівень професійної підготовки литовських медиків, багато з котрих мають наукові ступені і регулярно проходять стажування в провідних медичних установах США і Європи, дійсно вражає.

Литва входить в список країн, які є активними учасницями міжнародної програми медичного туризму. Тому будь-який пацієнт, який вирішив відпочити на литовському курорті, може паралельно пройти комплексне медичне обстеження і при необхідності скористатися послугами провідних фахівців країни, щоб позбутися від найрізноманітніших недуг.

Кращі клініки Литви, з якими співпрацює компанія Dnipro Premium Clinic

  1. Вільнюський центр кардіохірургії (ЗАТ «Кардіоліта»)
  2. Дитяча лікарня Вільнюса
  3. Медичний центр діагностики і лікування
  4. Клініка «Норд Естетік» в Каунасі
  5. Інститут онкології Вільнюського університету
  6. Балтійсько-Американська клініка
  7. Клініка «Odontika»
  8. Клінічна лікарня Каунаського медичного університету

Любі друзі! Компанія Dnipro Premium Clinic пропонує свої послуги з підбору кращої профільної клініки Литви, яка відповідає Вашому захворюванню. Ми постараємося в найкоротші терміни організувати лікування за кордоном, таким чином наблизивши Вас до повного одужання. Будьте здорові!