Лікування в Німеччині

Німеччина традиційно була і залишається однією з країн з найбільш високим рівнем якості надання медичних послуг, і це не дивно, оскільки надзвичайно організовані німці уважно ставляться до інноваційних винаходів у світовій медицині, а німецьким вченим належить величезна кількість науково-дослідних відкриттів,

У цій країні працює багато клінік (особливо в Берліні, Мюнхені, Дюссельдорфі) як на базі університетів, так і в приватному порядку, і всі вони вирізняються стабільно високою якістю послуг, що надаються, і не менш високою ефективністю лікування. Лікування в Німеччині – це отримання найякіснішої медичної допомоги у світовому масштабі, оскільки в цій країні зібрані кращі клініки, що працюють в найрізноманітніших сферах медицини.

Якщо говорити про найбільш популярні напрямки в німецькій медицині, то неодмінно слід зазначити діагностику та реабілітацію, кардіологію і кардіохірургію, нейрохірургію і гінекологію, онкологію і ортопедію. У кожній з перерахованих вище сфер на території Німеччини є низка клінік, що спеціалізуються на лікуванні тих чи інших патологій, при цьому в арсеналі кожного медичного закладу кваліфікований персонал, що відрізняється не тільки високим рівнем знань, а й відомою «німецькою акуратністю», новітнє високотехнологічне обладнання, останні досягнення фармакології.

У Німеччині давно і успішно проводяться найскладніші з сучасних операцій: трансплантація внутрішніх органів, радіохірургія, пересадка кісткового мозку і т.д. Крім того, саме Німеччина є однією з провідних країн в галузі стоматології та пластичної хірургії, що приваблює на територію країни пацієнтів з усіх країн світу. Вартість послуг в Німеччині досить висока, але при цьому слід врахувати, що високий рівень якості надання медичних послуг мінімізує можливість будь-якого роду ускладнень.

Кращі клініки Німеччини, з якими співпрацює компанія DNIPRO PREMIM CLINIC 

 1. Клініка Шаріте
 2. Кардіологічний Центр DHZB Берліна
 3. Клініки концерну Геліос
 4. Клініка Шлосспарк & Парк-Клініка Вайссензее
 5. Саркомацентр Берлін - Брандербург
 6. Клініка Нойперлах
 7. Спеціалізований урологічний Центр Мюнхен-Планегг
 8. Центр кардіології та діабетології Бад Ойнхаузен
 9. Ортопедична клініка в Аугсбурзі
 10. Неврологічна клініка «Бад Айблінг»
 11. Офтальмологічна клініка «Герцог Карл Теодор»
 12. Клініка малоінвазивної нейрохірургії в Дуйсбурзі

Любі друзі! Компанія DNIPRO PREMIUM CLINIC пропонує свої послуги з підбору кращої профільної клініки Німеччини, яка відповідає Вашому захворюванню. Ми постараємося в найкоротші терміни організувати лікування за кордоном, таким чином наблизивши Вас до повного одужання. Будьте здорові!