Лікування в Польщі

Лікування в Польщі набуває все більшої популярності серед пацієнтів як країн Західної, так і Східної Європи. При цьому оздоровчі центри і санаторії, як правило, розташовуються поблизу заповідників і національних парків, що сприяє ефективному лікуванню і профілактиці багатьох захворювань (наприклад, ДЦП).

Протягом останніх років більшість приватних і державних клінік в Польщі здійснило значні інвестиції, покращуючи медичне обладнання та інфраструктуру. Сьогодні діагностика і лікування пацієнтів у Польщі здійснюється фахівцями такого ж професійного рівня і на медичному обладнанні такого ж класу, як і в клініках країн Західної Європи. Завдяки можливості обміну досвідом, проходження стажування або навчання в клініках Західної Європи польські лікарі діагностують і лікують пацієнтів відповідно до європейських та світових стандартів.

Лікування в Польщі передбачає зцілення від багатьох захворювань: бронхіальна астма, запалення легенів, хронічні бронхіти, застудні захворювання (частий нежить, ларингіт, гайморит, трахеїт), алергічні захворювання та ін.

Завдяки високоосвіченим лікарям, новітньому діагностичному обладнанню, прийнятним цінам, лікування онкологічних захворювань, хвороб судин і серця, ЛОР-захворювань залишаються традиційно доступними для багатьох пацієнтів, які бажають вилікуватися від важких недуг.

Кращі клініки Польщі, з якими ми співпрацюємо

  1. Клініка «Міжнародний центр слуху та мовлення" Мedincus»
  2. Центр роботизованої хірургії «Wroclaw»
  3. Спорт-клініка ендоскопічної хірургії
  4. Польсько-американські клініки серця
  5. Клініка «Ексіра Гамма Ніж»
  6. Центр інтенсивної реабілітації «Олінек»

Любі друзі! Компанія DNIPRO PREMIUM CLINIC пропонує свої послуги з підбору кращої профільної клініки Польщі, яка відповідає Вашому захворюванню. Ми постараємося в найкоротші терміни організувати лікування за кордоном, таким чином наблизивши Вас до повного одужання.

Будьте здорові!