Лікування в Туреччині

Туреччина на сьогоднішній день є однією з найбільш відвідуваних пацієнтами з України держав.

Ця дивовижна країна-здравниця має велику кількість санаторіїв і курортів, природних термальних джерел і цілющих грязей, прекрасний клімат, чудову природу, що сприятливо діє на організм пацієнтів і сприяє їх швидкому одужанню.

Досить невелика вартість лікування в Туреччині поєднується з відмінною якістю діагностики, лікування і реабілітації. На сьогоднішній день кілька найбільших приватних клінік і медичних центрів Туреччини зробили безпрецедентний ривок у впровадженні новітніх медичних технологій. Їхні лікарі отримали блискучу освіту і ґрунтовну практику в кращих американських і європейських медичних школах і клініках.

Статистика клінік Туреччини за останні три роки свідчить про щорічне зростання кількості пацієнтів з Німеччини, Англії, Бельгії, Швеції, Данії, США та Близького Сходу. Їх вибір не випадковий, оскільки з недавнього часу Туреччина за якістю медичних послуг стала серйозним конкурентом для Ізраїлю, Європи, в тому числі Німеччини. У цій країні велика кількість клінік, що отримали акредитацію Joint Commission International (JCI).

Завдяки жорсткій внутрішній ціновій політиці держави клініки Анталії і Стамбула пропонують ціни в 2-3 рази нижче за європейські, американські і ізраїльські, надаючи високопрофесійні послуги і використовуючи медичне обладнання провідних світових виробників.

Саме в Туреччині відкрилася одна з п'яти лабораторій Європи, які аналізують генетичний код людини, а кілька турецьких клінік заслужено вважаються одними з найкращих онкологічних центрів Європи, де лікарі допомагають не доживати життя, а максимально його продовжувати.

Улюблений багатьма турецький курорт Памуккале відомий з античних часів. Гаряча вода цього вапняного джерела допомагає в лікуванні багатьох захворювань. Сюди приїжджають люди з проблемами опорно-рухового апарату і позбавляються від проблем з хребтом. У санаторіях Туреччини ефективно лікують серцево-судинні та шкірні захворювання, усі форми розладів шлунково-кишкового тракту, а також хвороби нервової системи.

Кращі клініки Турції, з якими співпрацює 
компанія DNIPRO PREMIM CLINIC

  1. Мережа лікарень MedicalPark
  2. Клиника Memorial
  3. Cеть больниц Мedicana
  4.  Медичний центр Liv Hospital
  5.  Медичний центр Anadolu
  6. Кадикейская лікарня KadkoySifa
  7.  Мережа медичних центрів Acıbadem
  8.  Клініка Dr. Cem Payasli

 

Любі друзі! Компанія DNIPRO PREMIUM CLINIC пропонує свої послуги з підбору кращої профільної клініки Турції, яка відповідає Вашому захворюванню. Ми постараємося в найкоротші терміни організувати лікування за кордоном, таким чином наблизивши Вас до повного одужання. 

Будьте здорові!