Лікування в Україні

Попри стереотипне мислення більшої частини населення стосовно вітчизняної медицини, Україна була і залишається одним з найпопулярніших центрів оздоровчого туризму.

Завдяки м'якому клімату, унікальним природним ресурсам, висококваліфікованим вузькопрофільним лікарям, доступним цінам на санаторно-курортне лікування, пацієнт завжди може розраховувати на якісне лікування та реабілітацію, точну діагностику, правильне призначення лікування медичним персоналом будь-якої з провідних клінік країни.

У численних здравницях, санаторіях, лікарнях, реабілітаційних та діагностичних центрах України успішно лікують найрізноманітніші захворювання: від порушень в роботі шлунково-кишкового тракту і рухового апарату до хвороб нервової та бронхолегеневої систем.

Коли йдеться про санаторно-курортне лікування в Україні, то насамперед пригадують бальнеологічні курорти Трускавця, Моршина, Сваляви, Східниці, ще століття тому прославлені своїми цілющими джерелами. В лікувально-оздоровчий комплекс Трускавця входить понад півсотні санаторіїв і пансіонатів, що пропонують пацієнтам найкращі умови профілактики і лікування широкого спектру захворювань.

Основний лікувальний фактор в згаданих здравницях - мінеральні води з 14-ти природних джерел, включно зі знаменитою гідрокарбонатно-сульфатною кальцієво-магнієвою мінеральною водою «Нафтуся». Бальнеолікування проводиться у вигляді ванн, інгаляцій, зрошень, питного лікування і інших процедур. Поряд з бальнеотерапією в лікувальних програмах широко використовується озокеритолікування і інші заходи.

Унікальний клімат і чисте гірське повітря роблять цей регіон придатним для лікування гострих респіраторних захворювань, хвороб органів дихання і серцево-судинної системи.

Кращі клініки України, з якими співпрацює 
компанія DNIPRO PREMIM CLINIC

 1. Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня
 2. Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова
 3. DNIPRO SENSORY WORLD
 4. Міжнародна клініка реабілітації (Клініка Козявкіна)
 5. Консультативно-діагностичний центр «Ваш доктор»
 6. Медичний центр «Medical Plaza»
 7. Реабілітаційний центр «Еліта»
 8. Лікарня дитяча №5, Дніпро
 9. Центр дитячої кардіології та кардіохірургії
 10. Логопедичний центр «Світлячок»
 11. Київський центр лікування щитовидної залози
 12. Інститут клітинної терапії

Любі друзі! Компанія DNIPRO PREMIUM CLINIC пропонує свої послуги з підбору кращої профільної клініки України, яка відповідає Вашому захворюванню. Ми постараємося в найкоротші терміни організувати лікування за кордоном, таким чином наблизивши Вас до повного одужання. Будьте здорові!