Лікування в Угорщині

Угорщина – унікальна країна, яка зібрала на своїй території найбільшу кількість термальних джерел, а столиця країни – Будапешт – є єдиною столицею Європи, яка прославилася своїми чудодійними купальнями.

На території Угорщини чудово лікують ревматичні захворювання, опорно-руховий апарат - суглоби, хребет, порушення кровообігу та інші захворювання.

Взагалі за запасами цілющих термальних вод Угорщина займає друге місце в світі. Угорські термальні води широко використовуються при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, нервових, гінекологічних і шкірних захворювань.

В основному, цілющу угорську воду використовують для купання, але води деяких джерел застосовують і як пиття.

У світовому масштабі Угорщина займає позицію лідера в бальнеолікуванні. Країна входить до числа п'яти найбагатших термальними водами країн світу. Імператори, королі, представники знаті, відомі державні діячі, гості та місцеві жителі століттями насолоджувалися тут купанням і оздоровленням. Сприятливі характеристики вод, накопичені за довгі роки знання і досвід, традиційна угорська гостинність - ось основа найширшого вибору пропозицій на угорських термальних, біосферних, спа- і велнес курортах. Лікування на курортах Угорщини - це високий клас відпочинку та терапії при досить прийнятних цінах, це позбавлення від недуг під час знайомства з дивовижною країною, поєднання впливу унікальних термальних вод і угорської привітності.

Варто зазначити, що лікування в клініках Угорщини не обмежується лише термальними джерелами, тут також безліч мінеральних джерел, вода яких прекрасно справляється із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. А заповідний ліс, що розкинувся на березі озера, дарує всім туристам чисте і цілюще повітря. Завдяки невисокій вартості і прекрасній цілющій природі популярність лікування в Угорщині (псоріазу, ДЦП, зубів та ін.) зростає з кожним роком.

Кращі клініки Угорщини, з якими співпрацює компанія DNIPRO PREMIM CLINIС

1. Інститут ім. Андраша Пето

2. Міжнародний центр репродукції «CIRIS Budapest»

3. Центр мікрохірургії та лазерної хірургії ока «Focus Medical»

4. Медичний Центр на базі Дебреценського Медичного Університету

5. Клініка пластичної хірургії доктора Уіттмана

Любі друзі! Компанія DNIPRO PREMIUM CLINIC пропонує свої послуги з підбору кращої профільної клініки Угорщини, яка відповідає Вашому захворюванню. Ми постараємося в найкоротші терміни організувати лікування за кордоном, таким чином наблизивши Вас до повного одужання. 

Будьте здорові!