Репродуктивна сфера і ЕКО

Безпліддя - дуже актуальна проблема багатьох сімейних пар, з якою вони стикаються в перші роки спільного життя. Часто ЕКЗ закономірно стає єдиною можливістю стати щасливими батьками.

ЕКЗ дозволяє стати батьками при абсолютно різних проблемах зі здоров'ям, коли інші методи лікування безпліддя виявляються безрезультатними. Як правило, перші спроби штучного запліднення подружні пари проводять у своїй країні, оскільки практично скрізь є та чи інша можливість зробити це безкоштовно, але, звичайно, обмежену кількість разів. Коли такі спроби не призвели до успіху або коли подружжя не влаштовує рівень обслуговування та ставлення медичного персоналу, вони звертаються за допомогою до зарубіжних фахівців.

Багато зарубіжних країни пропонують сьогодні сімейним парам з усього світу свої послуги з ЕКЗ. Клініки для лікування безплідності мають стаціонар, де пацієнтка може знаходитися під наглядом лікаря. Також тут проводять попереднє лікування і гіперстимуляцію, щоб збільшити шанси на успішне зачаття. При необхідності лікування обох партнерів вони можуть пройти курс терапії разом.

 

Клініки з лікування безпліддя та здійснення ЕКЗ за кордоном

Клініка репродуктивної медицини Аахен, Німеччина - один із лідерів у лікуванні безпліддя в Європі. Фахівці цієї клініки досягли відмінних результатів. Зокрема, завдяки широкому застосуванню екстракорпорального запліднення, в клініці гінекологічної ендокринології та репродуктивної медицини проводиться успішна інсемінація пацієнток.

Якщо пацієнти планують лікування безпліддя в Європі, то клініка університету Аахен, ймовірно, краще рішення! У 8 з 10 випадків вагітність приживається, і в укладений термін жінка народжує здорового малюка, на 100% генетично рідного для його батьків.

У кожному конкретному випадку лікування безпліддя в клініці проводиться за індивідуально складеною програмою.

Приватна клініка доктора Файхтінгера, Австрія - добре відомий високопрофесійний європейський інститут репродукції людини методом штучного запліднення. Приватна клініка доктора Файхтінгера працює під керівництвом професора Віденського університету доктора Вільфріда Файхтінгера і оснащена відповідно до найвищих стандартів в галузі медицини. За роки свого існування Центр Wunschbaby допоміг з'явитися на світ приблизно 4 тисячам ЕКЗ-дітям.

Центр Wunschbaby пропонує весь спектр послуг з боротьби із безпліддям, від консультації і генетичного аналізу і до процедурою штучного запліднення. Спеціалізація Приватної Клініки доктора Файхтінгера полягає в лікуванні безпліддя, штучному заплідненні (з використанням різних методик: ЕКО, ІКСІ, ІМСІ і ін.), передімплантаційній діагностиці ембріона, комплексному допологовому дослідженні плоду на предмет вад розвитку, лікуванні загрози викидня.

Показаннями для проведення штучного запліднення є безпліддя, яке може бути викликане гормональними, яєчниковими, трубними або інфекційними факторами. Процедура штучного запліднення проводиться амбулаторно.