Захворювання органів зору

Хвороби органів зору досить часто дають про себе знати. Зниження функціональних здібностей очей з віком стають все істотнішими. Різні захворювання і дефекти вражають цей важливий орган навіть у дітей. Провідні клініки світу освоїли ефективні методи лікування, тому хвороби органів зору в наш час цілком піддаються лікуванню. Використовуючи сучасні методи корекції, вдається практично повністю відновити гостроту зору.

Найбільш серйозними захворюваннями слід вважати катаракту, глаукому, деякі аномалії рефракції, захворювання очної поверхні, вітреоретинальні та дегенеративні патології.

 

Захворювання органів зору у дітей

 

Дитячі захворювання очей часто супроводжуються підвищеною дратівливістю, тривогою, надмірною збудливістю або, навпаки, апатією. Тому стежити за зором дітей важливо не тільки для фізичного, а й психічного їх здоров'я. До найбільш поширених дитячих розладів зору відносять короткозорість, далекозорість, косоокість, астигматизм, кон'юнктивіт, непрохідність слізних шляхів, дакріоцистит, пошкодження рогівки ока, ірит, спазм акомодації.

 

Лікування захворювань органів зору за кордоном

 

Національний центр ока (Singapore National Eye Centre, SNEC) - відома державна офтальмологічна клініка. Центр є координуючим органом з надання офтальмологічних послуг для людей будь-якого віку в Сингапурі.

Пацієнтами Національного центру ока в Сингапурі стають хворі, які страждають на короткозорість, далекозорість, глаукому, катаракту, діабетичну ретинопатію, косоокість, захворювання рогівки, відшарування і розрив сітківки, очні запалення та інші офтальмологічні порушення.

Серед послуг клініки - весь спектр офтальмологічних досліджень, в т.ч.:

-офтальмологічна діагностика,

- лазерна корекція зору,

- нейроофтальмологія,

- дитяча офтальмологія,

- естетична офтальмологія та ін.

Фахівці Singapore National Eye Centre активно беруть участь в наукових дослідженнях і клінічних випробуваннях нових методів лікування захворювань очей, особливо таких поширених, як короткозорість і глаукома. Щорічно фахівцями Центру організовуються курси і міжнародні наради, куди з'їжджаються тисячі офтальмологів з різних країн світу для збагачення знаннями і обміну досвідом.

 

Офтальмологічна клініка «Герцог Карл Теодор» ( «Herzog Karl Theodor»), Німеччина - одна з найвідоміших європейських клінік з лікування очних захворювань. За технологічного оснащення лікарня «Herzog Karl Theodor» не має рівних серед офтальмологічних клінік Європи.

Фахівці клініки успішно лікують такі офтальмологічні захворювання, як глаукома, катаракта, короткозорість, далекозорість, астигматизм, захворювання склоподібного тіла, захворювання рогівки очей, дегенерація жовтого тіла, косоокість, злоякісні і доброякісні новоутворення та ін.

Напрями діяльності фахівців клініки: хірургічне лікування катаракти і глаукоми, операції на сітківці ока, трансплантація рогівки, фотодинамічна і макула-дегенеративна терапія, операції з усунення косоокості, пластична і реконструктивна хірургія повіка.

Значна частина операцій - мікрохірургічні втручання.