Онкологічні захворювання

Сьогодні ми можемо з упевненістю стверджувати, що в останні роки онкозахворювання набагато частіше зустрічаються серед населення, ніж 10-20 років тому. Рак щодня забирає життя сотень людей, проте він добре піддається лікуванню, але тільки на ранніх стадіях захворювання.

Наявна статистика вказує на те, що у кожного другого пацієнта з онкологічним захворюванням діагноз був поставлений на третій або четвертій стадії. Отже, уважне і трепетне ставлення до свого організму допоможуть своєчасно виявити рак, а значить і збільшити шанси на одужання.

Зарубіжні клініки готові сьогодні запропонувати нові, інноваційні методики лікування онкологічних захворювань:

 • Радіоемболізація
 • моноклональні антитіла
 • хіміоемболізація мікросферами
 • Індивідуальні протипухлинні вакцини
 • Радіочастотна RF-абляція пухлин печінки і т.д.

Лікування онкологічних захворювань у дітей.

Онкологічні захворювання у дітей мають свої особливості. Беручи до уваги деякі статистичні дані, можна стверджувати, що загальна захворюваність на злоякісні пухлини у дітей відносно невелика і складає приблизно 1-2 випадки на 10000 дітей, в той час як у дорослих цей показник в десятки разів вище. Приблизно третину випадків злоякісних новоутворень у дітей складають лейкемії або лейкози.

Лейкемія (лейкоз, рак крові) - злоякісне захворювання крові, що характеризується пухлинною проліферацією незрілих клітин-попередників лейкоцитів. Клінічні прояви лейкозу у дітей можуть включати збільшення лімфатичних вузлів, геморагічний синдром, болі в кістках і суглобах, гепатоспленомегалію, ураження ЦНС і т.д. До симптомів лейкемії також відносять невмотивовані підйоми температури, носові кровотечі, кровоточивість ясен, слабкість і швидку стомлюваність, відсутність апетиту і болі в животі.

Лікування лейкемії за кордоном

 • Хіміотерапія.
 • Переливання компонентів крові. Складний і ефективний метод, який ґрунтується на точному визначенні балансу клітин різних стовбурових паростків.
 • Алогенна трансплантація кісткового мозку. В цьому випадку передбачається трансплантація кісткового мозку або ж стовбурових клітин.
 • Медикаментозна терапія з застосуванням альфа-інтерферону, препаратів, які блокують тирозинкіназну активність білка під назвою Bcr-Abl.

Кращими онкологічними клініками та центрами, які спеціалізуються на діагностиці та лікуванні раку, є:

 1. Меморіальний онкологічний центр ім.Слоуна-Кеттерінг (Memorial Sloan-Kettering Cancer) сміливо можна вважати найкращим онкологічним центром в світі. Цей медичний заклад знаменитий створенням і застосуванням цілісних систем боротьби з пухлинними захворюваннями. Клінічний центр славиться своїми науковими досягненнями і результатами лікування, які дають людям величезну надію, що в недалекому майбутньому одна з найважливіших проблем медицини, якою вважається смертність від онкології, все-таки благополучно вирішиться.
 2. Онкологічний Інститут Гюстав Руссі (Institut Gustave Roussy, IGR) - один з найкращих онкологічних центрів Європи, провідна профільна медустанова Франції. Приймає на лікування пацієнтів різного віку з онкологічними захворюваннями на будь-якій стадії хвороби і з будь-якої локалізацією пухлини.
 3. Медичний центр імені Хаїма Шиба (Chaim Sheba Hospital) - одна з найбільших багатопрофільних державних медустанов Ізраїлю. Найпотужніший регулярно зайнятий вдосконаленням медичний потенціал багатопрофільної лікарні ім. Х. Шиба зробив її одним з найбільш популярних і центральних місць, куди звертаються пацієнти з-за кордону, які бажають пройти обстеження і комплексне лікування в Ізраїлі.
 4. Медичний центр «Ассута» У приватному онкологічному центрі «Ассута» працюють провідні професори-онкологи Ізраїлю. Вже протягом кількох десятків років тут застосовуються новітні методики діагностики та лікування різних видів онкологічних захворювань. Хіміотерапія в лікарні «Ассута» проводиться із застосуванням найсучасніших медикаментозних засобів і протоколів лікування. Всі пацієнти забезпечуються максимально комфортними умовами лікування, а також психологічною підтримкою. Фахівці відділення хіміотерапії надають величезного значення ефективності та відповідності процедури протоколу лікування.
 5. Клініка інституту онкології (Cancer Institute Hospital of JFCR) -сучасний медичний центр, створений для лікування онкологічних захворювань. Клініка була утворена в 1934 році Японським фондом дослідження раку (JFCR) і стала першим в Японії лікувальним закладом, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні раку. Сьогодні разом з НДІ онкології Клініка є провідним онкологічним центром країни.
 6. Клініка О-Вів (Clinic Eaux-Vives) — лікувальний центр, відомий своїми успіхами у всьому світі. У цьому медзакладі працюють фахівці найвищого класу. На роботу запрошують лікарів не тільки з місцевим громадянством. а й колег з кращих європейських клінік. Ще один плюс - постійне оновлення обладнання, технологій, фармакологічних препаратів. Краще обладнання, здатне допомогти пацієнтам, закуповується за будь-які гроші і в терміновому порядку.

Спеціалізація центру:

 • Рак грудей, матки, яєчників;
 • Рак прямої і товстої кишки;
 • Рак легенів, трахеї і стравоходу;
 • Саркома різної локалізації;
 • Різні види лейкозів і лімфогранулематоз;
 • Пухлини шкіри (в тому числі меланома);
 • Рідкісні форми злоякісних новоутворень.
 1. Клініка Св. Ірмінгард (Кlinik St. Irmingard). У цій німецькій клініці проходять реабілітаційну терапію пацієнти після перенесеної радіо- і хіміотерапії, онкологічних операційних втручань, та паліативної терапії, в основному із захворюваннями в області гінекології (рак яєчника, мамокарцинома, рак матки, рак вульви, рак шийки матки, саркома), а також з пухлинами в шлунково-кишковому тракті і захворюваннями гематологічної системи.
 2. Онкологічний центр Андерсона Техаського універсітету - один з найвідоміших і найбільших в світі спеціалізованих центрів у цій галузі медицини, який є одночасно клінічною базою і дослідницьким центром Техаського університету. Багаторазово визнавався кращою в США клінікою в області лікування раку. На лікування приймаються пацієнти з усього світу з онкологічними захворюваннями різного ступеня і з різними локалізаціями пухлини. Фахівці Онкологічного центру Андерсона Техаського університету використовують найсучасніші методи діагностики і лікування раку - хіміотерапію, радіотерапію, хірургію, імунотерапію. Лікування раку є комплексним, в тому числі використовуються численні новітні та маловідомі способи лікування.