Пластична хірургія

Сьогодні досить багато людей бажаючих змінити свою зовнішність вдаються до послуг пластичних хірургів. Найбільший попит серед операцій з пластики закордоном мають хірургічні операції з покращення форми носа (ринопластика). Ринопластика дозволяє не тільки змінити форму носа, а й усунути проблеми з диханням. Сама операція триває недовго (протягом декількох годин), але на реабілітаційний період, доки не пройде набряк та не зникнуть синці під очима, потрібно близько місяця. Ринопластику можна робити пацієнтам не молодше 20 років, так як саме до цього віку остаточно формується носовий хрящ.

Другою за популярністю операцією після ринопластики є корекція повік - блефаропластика. Завдяки блефаропластиці досягається одразу декілька косметичних ефектів: усуваються мішки під очима, забираються мімічні зморшки, погляд стає більш відкритим, а шкіра - еластичною.

Для підтяжки обличчя (фейсліфтинг) пластична хірургія застосовує декілька типів операцій: підтяжка шкіри в області чола, щік, підборіддя, шиї. Всі ці операції можуть бути проведені як окремо, так і разом - за один підхід. Косметичний результат фейсліфтингу - природне омолодження обличчя. Тривалість процедури –  від двох до шести годин, госпіталізація протягом двох діб.

Разом з операцією з пластики обличчя часто проводять процедуру корекції губ. Мова не йде про серйозну хірургічну реконструкцію. Косметичне збільшення губ методом контурної пластики - це новий в пластичній хірургії напрямок, безопераційний, але в той же час досить ефективний метод. За допомогою ін'єкційного гелю досягається декілька ефектів: збільшення губ, корекція їх форми, надання симетричності і чіткості контуру.

Що стосується операцій з пластики тіла, закордонна пластична хірургія володіє великою кількістю технологій для проведення мамопластики (збільшення, зменшення, підтяжки грудей) та реконструкції грудей після мастектомії. Так, поряд з уже давно відомими силіконовими імплантатами сьогодні використовується технологія клаптевої реконструкції грудей власними донорськими тканинами. Шкірно-м'язова тканина може бути взята з області живота, спини або сідниць пацієнта, тим самим забезпечується подвійний ефект - реконструкція грудей та, наприклад, підтяжка живота.

Прийнятна вартість операцій з пластики в Ізраїлі, Туреччині, Німеччині, Угорщині робить їх доступними для широкого кола пацієнтів і при цьому гарантує високу якість послуг, довготривалий і природний результат.

Одна з відомих клінік, на які слід звернути свою увагу, - Клініка пластичної хірургії доктора Рейвес Жолта, Угорщина, в якій пацієнтам з усього світу пропонують ефективний і радикальний спосіб позбутися естетичних дефектів, повернути молодість та підвищити свою привабливість, покращити форми тіла, стан шкіри та контури обличчя. В клініці застосовуються нові, сучасні методи та процедури для максимальної ефективності в пластичній хірургії обличчя, пластиці повік, ендоскопічній підтяжки брів, ринопластики, отопластики, пересадки волосся, пластики грудей, інтимній пластики. В арсеналі пластичного хірурга декілька видів пластичних операцій для відновлення красивих ліній живота, спини, сідниць, стегон, рук і гомілок. Також в клініці допоможуть позбутися зморшок за допомогою Ботокса.

Мета доктора Рейвес Жолта - отримати найкращі результати при кожній операції, яка відповідає очікуванням пацієнтів, тим самим повернути віру в себе і відкрити нові можливості в житті.

Noa Clinic, Польща - одна з найпрестижніших клінік пластичної хірургії в Польщі. Клініка пропонує широкий спектр послуг в галузі пластичної хірургії та естетичної медицини.

Кваліфікований персонал і функціональний інтер'єр є основними перевагами Noa Clinic. Лікарі клініки вдосконалюють свою майстерність, приймають участь в національних та міжнародних семінарах та симпозіумах. Медсестри клініки проходять спеціальну підготовку для навчання навичкам надання професійної допомоги клієнтам після операції. Високі результати в клініці досягаються завдяки використанню найсучаснішого обладнання та інструментів, а також косметичних засобів найвищого класу.