Захворювання зубів і порожнини рота

Стоматологію заслужено вважають сферою медицини, що користується найбільшим попитом, оскільки так часто, як до стоматолога, пацієнти не звертаються до жодного іншого лікаря.

До найпоширеніших хвороб порожнини рота можна віднести гострий афтозний стоматит, гінгівіт, молочницю. Серед хвороб зубів «лідерами» є глибокий карієс, пульпіт періодонтит.

Травми зубів у дітей складають 5% всіх травм щелепно-лицьової ділянки. До них, як правило, відносяться забій зуба, його травматична дистопія (вивих). Пошкодження зубів найчастіше фіксується у дітей 2 - 3 і 8 - 11 років, що пояснюється найбільш активним руховим періодом їх розвитку. Основна причина пошкодження зубів у дітей старшого віку - падіння на тверді поверхні - підлогу, стіл, сходинки, у дітей молодшого віку - травмування зубів твердими іграшками.

Естетична стоматологія та протезування входять до списку найбільш популярних послуг західних фахівців. При цьому зарубіжні клініки готові запропонувати:

•здійснення комплексної діагностики стану порожнини рота;

• послуги фахівців-стоматологів різного профілю: хірургів, рентгенологів, терапевтів, пародонтологов, ортодонтів;

• обговорення схеми лікування і зазначення терміну гарантії;

• матеріали останнього покоління, використання яких істотно підвищує ефективність виконуваних робіт;

• проведення стоматологічних операцій;

• імплантацію зубів

 

 

Лікування захворювань зубів та порожнини рота за кордоном

 

Клініка «Ізартор», Німеччина - одна з кращих європейських стоматологічних медустанов. У клініці використовуються найдосконаліші методики і найсучасніше обладнання. Клініку можна назвати центром інновацій, місцем, де втілюються передові ідеї науково-технічного прогресу в області стоматології. Ще до початку терапії на попередній консультації фахівець має можливість за допомогою 3D-моделювання на комп'ютері продемонструвати пацієнтові віртуальні результати лікування. Клініка має в своєму розпорядженні 3D-томограф, обладнання для цифрової рентгенівської діагностики зі слабким випромінюванням, лазерне обладнання останнього покоління, а також різноманітну релаксаційну техніку.

Види послуг, які пропонує клініка:

- імплантація зубів,

- хірургія порожнини рота, щелепно-лицьова хірургія,

- щелепна ортопедія,

- пластична хірургія.

Один з важливих напрямків роботи клініки «Ізартор» в Мюнхені - дитяча стоматологія. Для ефективного лікування маленьких пацієнтів працює ціла команда лікарів: щелепні ортопеди, практикуючі педіатри, логопеди і психотерапевти, а також медсестри, спеціально кваліфіковані для роботі з дітьми. Види послуг, що пропонуються для дітей:

- обстеження і діагностика (з використанням 3d-томографа і цифрового рентген-апарата),

- школа чистки зубів з першого року життя,

- професійна чистка зубів,

- видалення карієсу за допомогою спеціального лазера (без свердла),

- лікування без болю і без анестезії, з використанням лазера,

- лікування з анестезією (загальним або місцевим наркозом) та застосування для заспокоєння седативних засобів,

- коронки для молочних зубів,

- дитячі протези при передчасній втраті молочних зубів.

 

Стоматологічна клініка European Dental Center, Чехія - перша клініка в Центральній Європі, в якій стали встановлювати мостові цирконієві протези (цілощелепні та сегментні) на другий-третій день після вживлення імплантатів. Це значно скорочує загальний час, який клієнт повинен витратити на обслуговування в клініці, включно із реабілітацію після операції. Спільне перебування в клініці скорочується до 7-10 днів.

Клініка European Dental Center укоплектована сучасним стоматологічним обладнанням, виготовленим у США, в т.ч. таким, як цифровий панорамний рентгенівський апарат і апарат для КТ-сканування. У своїй роботі фахівці використовують матеріали найбільш високої якості та анестетики. Є можливість використання анальгоседації.

Завдяки цьому під час будь-яких стоматологічних процедур (наприклад, лікування або вживлення імплантатів) пацієнти практично не відчувають ні болю, ні психологічного дискомфорту. На найвищому рівні знаходяться в клініці питання безпеки клієнтів.