Трансплантація органів

У разі недостатнього функціонування окремих органів у пацієнта, зокрема, серця, нирок або печінки - єдиним виходом зі скрутної ситуації є трансплантація. Якщо консервативні методи лікування не показують належного результату і єдиним рішенням є операція з пересадки органів, однозначно краще провести її під керівництвом компетентних лікарів в закордонному медичному центрі.

Заміна хворого органу збільшує тривалість життя і покращує загальне самопочуття багатьох хворих з нирковою, серцевою або печінковою недостатністю. Хоча хворих з нирковою недостатністю можна лікувати шляхом діалізу, найкращим виходом для них буде отримання нової нирки. При недостатності функцій печінки, серця і / або легких трансплантація є єдиним виходом, і такі операції зараз проводять в спеціалізованих клініках по всьому світу. В даний час також можна пересаджувати і деякі інші органи, зокрема, підшлункову залозу, тонкий кишечник або кілька органів відразу.

Азіатський центр лікування та пересадки печінки, Сінгапур (Asian Centre for Liver Diseases & Transplantation, ACLDT) - великий приватний центр, що спеціалізується на послугах пересадки печінки для дорослих і дітей. Знаходиться в Медичному центрі Гленіглз в Сінгапурі. Лікарня оснащена сучасним радіологічним та ендоскопічним обладнанням (в т.ч. унікальною апаратурою FibroScan для діагностики фіброзу печінки), що дозволяє проводити високоточну діагностику і ефективне лікування.

У структурі Asian Centre for Liver Diseases & Transplantation є Liver Intensive Care Unit (LICU) (Блок інтенсивної терапії захворювань печінки), який володіє унікальним обладнанням, що дозволяє проводити підготовку пацієнтів з гострою та хронічною печінковою недостатністю до операції трансплантації, зокрема, різні способи печінкового діалізу .

В установі проводиться трансплантація донорської печінки (або її частини) нужденним пацієнтам - дорослим і дітям з діагнозом «печінкова недостатність». Крім цього, фахівці установи займаються діагностикою та лікуванням таким захворювань, як панкреатит, цироз печінки, вірусні гепатити В і С, а також рак печінки.

При центрі працює Інформаційний відділ для іноземних пацієнтів. Відділ пропонує своїм клієнтам наступні послуги: швидку допомогу (можлива повітряна евакуація тяжкохворих), допомога в оформленні візи, організацію проживання, консультаційні та перекладацькі послуги.

Інститут клінічної та експериментальної медицини, Чехія (Institute of Clinical and Experimental Medicine, IKEM) - одне з найвідоміших і найавторитетніших медичних установ Чехії. Трансплантаційний центр Інституту клінічної та експериментальної медицини (IKEM) має багатий досвід з пересадки органів. Результати роботи клініки можна порівняти з результатами, досягнутими в провідних центрах трансплантації Європи і США. Трансплантаційний центр займається наступними питаннями:

- пересадка нирок,

- пересадка печінки,

- комбінована пересадка підшлункової залози і нирок.

Медичний центр Аполло, Індія. На базі медцентру Аполло працює Інститут трансплантології, який є одним з найбільш великих серед установ подібної спрямованості. В даному медзакладі фахівці практикують проведення пересадки нирок, печінки, рогівки та ін. Органів, здійснюють гемодіаліз і т.д. При здійсненні процедури трансплантації доктора дотримуються правил, норм і стандартів, узаконених Міжнародною організацією охорони здоров'я.

Чому слід лікуватися в цій клініці:

У медцентрі надають комплексні послуги з 52 напрямками медичної науки.

Діагностика, а також лікування здійснюється за допомогою застосування сучасного високотехнологічного обладнання.

Розвинена в клініці телемедицина, тобто кваліфіковані доктора консультують пацієнтів за допомогою сучасних засобів комунікації.

Доктора займаються науково-дослідницькою діяльністю, вагомі і унікальні досягнення якої впроваджуються в практику.

Колектив клініки працює злагоджено, тому вся необхідна допомога надається своєчасно і відрізняється високою ефективністю.