Урологічні захворювання

Дуже часто за лікарем даної спеціальності закріплений статус «чоловічого» доктора. Насправді, урологічні захворювання - це проблеми сечостатевої системи не тільки чоловіків, а й жінок.

Уролог лікує захворювання ряд захворювань: сечового міхура, сечоводів, сечівника, наднирників, нирок, передміхурової залози (у чоловіків), і зовнішніх статевих органів.

Дана область медицини дуже велика і об'єднує ряд суміжних профілів. До урологічним хвороб відносяться: простатит, аденома, сечокам'яна хвороба, імпотенція, цистит, варикоцеле, гідроцеле, епідіміт, уретрит і інші ..

Лікування урологічних захворювань у дітей

Дитяча урологія в сучасній медицині - це розділ, який відповідає за лікування хвороб сечостатевих органів у дітей. Всі процеси, які характерні для дитячого організму, відрізняються певними анатомо-фізіологічними особливостями і закономірностями перебігу. Крім того, вже доведено, що багато оперативні втручання, при яких коригуються вроджені вади і аномалії розвитку, проводити краще в дитячому віці. Адже більшість хвороб сечостатевих органів, які мають місце у дорослих пацієнтів, спостерігаються і у дітей. Однак існують і ті недуги, які проявляються виключно у дітей. Наприклад, нічне нетримання сечі - це хвороба, яка характерна виключно для дітей.

До найбільш поширених дитячим урологічним захворюванням можна віднести: гострий баланопостит, водянка яєчка, гіпоспадія і епіспадія, екстрофія сечового міхура та інші.

Лікування урологічних захворювань за кордоном

Спеціалізований урологічний Центр Мюнхен-Планегг, Німеччина-найбільша спеціалізована клініка урологічного профілю. Провідні доктора клініки володіють величезним досвідом роботи і є найбільшими фахівцями-урологами не тільки в Німеччині, але і у всій Європі.

Фахівці клініки стежать за інноваціями в світовій урології і одними з перших в світі впроваджують їх у практику. Це дозволяє отримувати прекрасні результати лікування навіть для таких складних захворювань, як злоякісні захворювання передміхурової залози, сечового міхура, нирок.

Спеціалізація урологічного Центру Мюнхен-Планегг:

  • діагностика всіх видів урологічних захворювань з використанням сучасних методів діагностики (PCA3 молекулярного тесту для визначення раку простати; 3-х мірного (3D) УЗД простати; фотодинамічної діагностики новоутворень сечового міхура на ранній стадії),
  • хірургічне лікування доброякісних захворювань простати з використанням мінімально-інвазивних ендоскопічних технологій;
  • хірургічне лікування злоякісних онкологічних захворювань нирок і надниркових залоз, сечового міхура, передміхурової залози;
  • лікування сечокам'яної хвороби (з використанням технологій контактного і дистанційного дроблення каменів в сечовому міхурі, а також ендоскопічне видалення каменів),
  • реконструктивно-пластичні операції: оперативне лікування вроджених патологій, головним чином у дітей; операції з приводу отриманих ушкоджень і травм сечостатевих органів у дорослих;
  • діагностика і лікування нетримання сечі у жінок (корекція опущення сечового міхура оперативним шляхом) і у чоловіків (після видалення простати),
  • діагностика і лікування хвороб, що передаються статевим шляхом,
  • лікування різних розладів потенції у чоловіків,
  • дитяча урологія.

У клініці здійснюються лазерні операції на простаті із застосуванням апарату «Грінлайт лазер». Ця високоефективна мінімально-інвазивна технологія чудово зарекомендувала себе при доброякісних пухлинах простати. Головна перевага методики - мінімізація часу проведення операції, практично повна відсутність кровотеч, можливість використання щадить анестезії.

Клініка чоловічого здоров'я «П'ять континентів», Китай - перший в Китаї спеціалізоване високорівневе установа, що займається профілактикою, діагностикою та лікуванням чоловічих хвороб. Знаходиться в місті Урумчі.

Клініка «П'ять континентів» має в своєму розпорядженні найсучаснішим лікувально-діагностичним обладнанням, що відповідає найвищим міжнародним стандартам. Клініка укомплектована досвідченими і професійними фахівцями, що спеціалізуються на лікуванні чоловічих хвороб. Клініка співпрацює з вітчизняними та зарубіжними науково-дослідними організаціями, що займаються проблемами чоловічого здоров'я.

Клініка безперервно підвищує рівень медичних послуг, для чого вона регулярно обмінюється досвідом з провідними міжнародними експертами-андролог, є постійним учасником великих міжнародних конференцій, присвячених темі чоловічого здоров'я.

Діагностичний центр клініки має необхідний потенціал для виявлення хвороб на ранніх стадіях: новітньою апаратурою УЗД, системою діагностики чоловічої статевої функції, системою перевірки статевого гормону, автоматичним аналізатором урини, автоматичним кольоровим аналізатором сперматозоїдів і ін.