Аероамбуланс

На жаль, жодна людина не застрахована від нещасного випадку, важкої хвороби, серйозних травм і т.п. Дуже часто буває так, що стан хворого вкрай критичний та його негайно слід доставити до місця лікування як на території України, так і за кордон.

DNIPRO PREMIUM CLINIC допоможе організувати медичне авіа-транспортування хворого «повітряної швидкою допомогою» - аероамбулансом. Аероамбуланс - це приватний літак, який обладнаний всім необхідним медичним обладнанням, яке дозволяє забезпечувати комплекс реанімаційний заходів під час перельоту і стежити на станом всіх життєво важливих систем і органів хворого. Якщо порівнювати ситуації, коли пацієнти були доставлені в клініку наземним транспортом і повітряним, то в другому випадку у важких хворих з'являється більше шансів на порятунок.

Аероамбуланс оснащений високотехнічних реанімаційним обладнанням, що перетворює «повітряну швидку допомогу» в ідеальний засіб для самих екстрених випадків. Лікарська бригада доставить хворого до літака, дбайливо перенесе його в салон аероамбуланса і буде супроводжувати пацієнта під час польоту. Додатково машина швидкої допомоги (реанімобіль) зустріне хворого в аеропорту іншого міста, іншої країни та перевезе в потрібну для Вас точку (на обстеження, лікування або операцію в клініку або ж додому). Чартерний рейс аероамбулансом здійснюється по Україні, в країни СНД, Європи, будь-яку точку світу.