Оформлення закордонних паспортів, медична віза для лікування за кордоном

Український закордонний паспорт - це офіційний документ, який засвідчує особу громадянина України під час виїзду за кордон країни. Оформлення закордонного паспорта є обов'язковою процедурою як для дорослого, так і для дитини, які бажають відвідувати інші держави.

Також слід знати кілька нюансів:

  • З 01.04.2015 року, згідно чинного законодавства, Державна міграційна служба припинила видачу дитячих проїзних документів та внесення даних дітей в закордонний паспорт батьків. Ті, хто встигли оформити дітям документи раніше, можуть не турбуватися і використовувати вже наявні документи до моменту їх закінчення їх терміну дії.
  • Дитячий закордонний паспорт за зовнішнім виглядом нічим не відрізняється від дорослого закордонного паспорту, термін його дії 4 роки, дітям, яким вже виповнилося 12 років, можливе оформлення біометричного закордонного паспорту з відбитками пальців за письмовою заявою від батьків.

При організації поїздки за кордон з метою лікування виникає ряд питань з оформлення медичної візи.

Для оформлення медичної візи, потрібно надати лист-запрошення з клініки із зазначенням медичних показань для лікування, вартості та термінів лікування, а також переліком супроводжуючих осіб, при наявності таких.

Лист-запрошення з зарубіжної клініки надсилається тільки після того, як буде складено індивідуальний план проходження лікування, діагностики або реабілітації пацієнта, із зазначенням тимчасового терміну перебування за кордоном.

Dnipro Premium Clinic допоможе в оформленні вищевказаних документів, візьме на себе вирішення всіх організаційних питань.

Організація лікування