Переклад медичних документів з нотаріальним засвідченням

Нотаріально завірений переклад документів потрібний при виїзді за кордон, для водіння авто, для отримання медичних послуг, для представлення інтересів третіх осіб або придбання нерухомості.

Нотаріальне засвідчення перекладу документа - це один з видів легалізації офіційних документів для подальшого надання їх в державні органи України або іншої країни. При легалізації, нотаріальне засвідчення дає документу юридичну силу на території іншої країни.

Переклад документів та текстів медичної тематики - це досить специфічний і складний вид діяльності. Подібні послуги зобов'язані надавати тільки досвідчені та висококваліфіковані перекладачі-професіонали, які володіють необхідними знаннями в медицині і володіють спеціальною термінологією.

Без сумнівів, перекладач може прекрасно висловлювати свої думки іноземною мовою, але зробити якісний і адекватний медичний переклад тексту, який насичений специфічними термінами, - завдання не з легких і зовсім іншого рівня. Адже якщо перекладач не розуміє і не розбирається у всіх специфічних особливостях медичної спеціалізації, то, швидше за все, залучення його до даного перекладу обернеться абсолютним провалом.

DNIPRO PREMIUM CLINIC подбає про те, щоб всі документи були в повному порядку!

Будьте здорові!