Супровід лікарем пацієнта до місця лікування

Супровід лікарем пацієнтів до місця лікування є необхідною послугою для багатьох хворих, які переживають за стан свого здоров'я під час перельоту або поїздки на поїзді.

Важливим моментом медичного транспортування хворого на авіатранспорті є стрес для нього. На хворого можуть впливати наступні фактори: прискорення та гальмування, турбулентні потоки, зміна барометричного тиску.

DNIPRO PREMIUM CLINIC допоможе організувати медичний супровід лікарем до місця лікування. Висококваліфікований вузькопрофільний лікар обговорить з Вами ще до поїздки всі нюанси і непередбачені ситуації, які можуть виникнути під час перельоту, зробить огляд загального стану хворого перед вильотом, допоможе зібрати дорожню «аптечку» - ті препарати, які можуть знадобитися пацієнту в разі погіршення його стану. Під час перельоту за кордон лікар буде постійно стежити за станом Вашого здоров'я, давати необхідні поради, швидко реагувати на будь-які зміни в стані хворого. Функції лікаря закінчуються тільки тоді, коли пацієнт знаходиться під наглядом представників медзакладів приймаючої сторони.

Будьте здорові!