Програма CHECK-UP

Турбуючись про здоров'я своїх дітей, турботливі батьки намагаються вчасно реагувати на будь-які негативні зміни в стані дитини. Більшість з них намагаються попередити небезпечні захворювання, проводячи щорічну діагностику (диспансеризацію) дітям.

 Світовий досвід профілактики різних захворювань і станів організму підтвердив доцільність та ефективність систематичної щорічної діагностики здоров'я. Check-up допомагає виявити приховані симптоми захворювань на ранніх стадіях і вжити екстрених заходів для попередження їх розвитку.

Check-up для дітей передбачає поєднання вузькоспеціалізованих консультацій і комплексу діагностичних заходів. Подібні обстеження займають один-два дні та за такий нетривалий термін дозволяють виявити можливі відхилення або розвиток будь-якої хвороби у дитини. Популярність такого профілактичного обстеження пояснюється можливістю ефективного лікування навіть самого серйозного захворювання. Після огляду на руки батькам видається висновок про стан здоров'я дитини та рекомендаціями відносно лікування виявлених захворювань (якщо вони були виявлені).

Програма діагностики складається з консультацій, проведення досліджень і процедур, а також аналізу всіх отриманих матеріалів. Щоб не пропустити

Кращі клініки для проведення Check-up

  1. Угорський медичний центр Дебреценського наукового університету (Угорщина)

  2. Медичний центр «Асаф-ха-Рофе» (Ізраїль)

  3. Лікарня університету Медіполь (Туреччина)

  4. Медичний центр Анадолу (Туреччина)

  5. Університетська клініка Шаріте (Німеччина)