Лікування за кордоном

Мабуть, кожна людина в своєму житті стикається з певними труднощами зі здоров'ям, що тягне за собою хвилювання, сумніви, переживання як за себе, так і за своїх близьких людей, а як наслідок - значні фінансові витрати на лікування і медичні препарати. Але і оплата дорогого лікування і ліків часто не є гарантією якісної, кваліфікованої і своєчасної допомоги.

Говорячи про можливості вітчизняної охорони здоров'я, слід зазначити той факт, що проблеми української медицини, в основному, пов'язані з браком фінансування і застарілою матеріальною базою, в зв'язку з цим виникають проблеми з раннім розпізнаванням захворювань, особливо онкологічних, і їх лікуванням в початкових стадіях. Не дивлячись на це, найвищий рівень освіти наших лікарів, які мають енциклопедичні знання і здатних проводити найскладніші операції, дозволяє зробити висновок про те, що в Україні лікуватися можна і потрібно!

Проходження лікування в зарубіжній клініці - зовсім не новина, це скоріше закономірність, оскільки все більше людей намагаються зробити вигідне капіталовкладення в своє здоров'я, використовуючи новітні медичні технології в провідних світових клініках.

Багато закордонних клінік пропонують лікування пацієнтам з інших країн, тому дуже важливо знайти дійсно той медичний заклад, який подарує Вам надію на лікування або поліпшення якості життя.

Перш за все, вибираючи країну і місце проходження лікування, слід відштовхуватися від поставленого Вам діагнозу. Значний відсоток зарубіжних клінік - це профільні установи, що працюють строго в своїй галузі медицини. Як приклад можна привести, зокрема, Онкологічний Інститут Гюстав Руссі у Франції або Міжнародний центр слуху та мовлення "МЕДІНКУС", що знаходиться в Польщі. Крім того, є клініки, які, як показує практика, заслуговують довіри в першу чергу. Як правило, це ті медичні установи, чий досвід роботи перевищує 50 років, і які надають медичну допомогу не тільки іноземним туристам, а й місцевому населенню.

Не менш важливим є правильний вибір лікаря. Бажано уточнити кваліфікацію лікуючого фахівця, його членство в професійних асоціаціях, участь в яких обов'язково в обраній Вами країні, або в міжнародних асоціаціях.

Слід зазначити, що існує два варіанти вирішення організаційних питань щодо лікування за кордоном.

1. У закордонну клініку можна звернутися безпосередньо

2. Через туроператора, що спеціалізується на організації подібних турів.

Звертаючись безпосередньо в клініку, пацієнт повинен бути готовий до певних труднощів. Почнемо з того, що необхідне знання мови, більш того, далеко не всі представники зарубіжних клінік захочуть спілкуватися з Вами навіть на англійській мові. Для того, щоб Ваші документи були розглянуті, багато країн вимагають переклад на їх мову, що не дивно. Більш того, документи повинні бути нотаріально засвідчені (вимога США, Франції, Великобританії та інших). Правильно оформлені та надіслані в клініку документи, не є запорукою негайного їх розгляду, а якщо мова йде про всесвітньо відомі державні зарубіжні клініки, то черга на розгляд може досягати півроку!

Мабуть, найнебезпечнішим чинником ризику в самостійному виборі організації для лікування є ймовірність потрапити на аферистів, які позиціонують себе, як кращих лікарів або офіційних представників провідних медзакладів. Ефект від лікування такими «фахівцями» часом буває дуже плачевних, тому, перед плануванням поїздки, необхідно уважно і ретельно поставитися до співпраці з зарубіжної клінікою.

З іншого боку, можна звернутися за організацією лікування в компанію, яка спеціалізується на організації подібних турів. У цьому випадку Ви зможете розраховувати на кваліфіковану допомогу в підборі медичного закладу, до того ж Вас позбавлять від клопоту по оформленню візи і трансферу, бронювання готелю і перекладу медичних документів, що допоможе Вам повністю зосередитися на своєму здоров'ї.