19.04.2017

Операції по реконструкції грудей після мастектомії

Компанія DNIPRO PREMIUM CLINIC з радістю повідомляє про можливість проведення унікальної операції по реконструкції грудей після мастектомії, яка проводиться провідними лікарями України тільки в Дніпропетровську. Більш детальну інформацію можна буде дізнатися, звернувшись в нашу компанію.

Для реконструкції грудей після мастектомії (видалення молочної залози повністю, або частково) застосовується багато методик. Наприклад моделювання рубця і залишків тканин для відтворення подоби грудей, установка силіконових імплантів, переміщення комплексів «м'яз-шкіра» з живота та інше. Однак всі вони мають недоліки. Розберемо їх по порядку, в залежності від застосовуваної методики реконструкції грудей.

1. Найбільш очевидний метод це встановити силіконовий імплант замість залози, що видаляється. Здавалося б все просто: пухлина видалена, обсяг відновлений - всі задоволені. Однак тут ховається багато підводних каменів. По-перше це естетично неприйнятний вид. Дійсно, онкологу головне видалити пухлину максимально повно. Причому в більшості випадків видаляється і сосково-ареолярний комплекс, за вимогами абластики і антибластики (це основний принцип при хірургічному лікуванні пухлин, передбачає видалення пухлини в межах здорових тканин). І після такого видалення шкіри може і не вистачити для відтворення таких же грудей, які були до операції. По-друге одномоментні техніки (коли за одну операцію проводять і видалення залози з пухлиною, і її реконструкцію) мають масу технічних обмежень, в першу чергу це пов'язано з особливостями імплантів, тобто того, чим заміщають втрачений об'єм. Наприклад силіконові імпланти не можна встановлювати безпосередньо під шкіру і під рубець на шкірі. Крізь рубець вони чудово випадуть, рано чи пізно, під шкірою їх буде помітно. Використання різних технічних хитрувань (установка спеціальних проставок між шкірою і імплантів, попереднє розтягування шкіри за допомогою ендоеспандера) значно здорожують операцію і розтягують терміни лікування. Крім того не можна забувати про те, що навіть найсучасніші й дорогі імпланти потрібно міняти мінімум раз в 10 років.

2. Відновлення втраченого об'єму грудей за допомогою клаптя зі спини. Так званий торако-дорзальний клапоть. Відмінна методика, проте має деякі обмеження. По-перше це поява ще одного шраму на спині. З урахуванням особливості операції шрам буде в більшості випадків негарним. По друге це необхідність використання еспандера, так як на спині товщина жирової клітковини маленька, отже обсяг відновити буде проблематично.

3. Відновлення грудей переміщеним клаптем з живота. Або так званий TRAM-клапоть. Має на увазі викроювання внизу живота клаптя, овальної форми і переміщення його до грудей на м'язі. Цим методом вбиваються два зайці відразу. По-перше відновлюються груди, по-друге відбувається одномоментна абдомінопластика. Тобто підтяжка живота. Однак є одне «АЛЕ», яке перекреслює всі плюси. Це те, що жінка позбавляється прямого м'яза живота. Так, там є дублюючі м'язи, які частково беруть на себе функцію втраченої, проте повноцінного відновлення не відбувається ніколи.

4. Мікросудинні клапті. Слово мікросудинний передбачає той факт, що судини зшиваються під мікроскопом, з огляду на те, що розмір судин не перевищує 1.5 міліметра. Їх багато. Найбільш поширений і популярний це DIEP-клапоть, який багато в чому повторює TRAM-клапоть, однак позбавлений його недоліків

Методика передбачає взяття клаптя в нижній третині живота (пам'ятаємо що при цьому виконується абдомінопластика, тобто живіт стає естетичніше, підтягується) виділення кровоносних судин, що забезпечують його харчування, і зшивання їх [судин] з судинами на грудній клітці, з подальшим формуванням грудей і сосково -ареолярного комплексу. У сухому залишку отримуємо:

a) Відновлені груди. При необхідності виконується і підтяжка або збільшення здорових грудей з іншого боку).

b) Плоский живіт, як після окремої естетичної операції абдомінопластики.

c) Якщо на животі є рубці від попередніх оперативних втручань то вони також зникають.

d) Лінія швів на животі розташовується так, що вона легко ховається під білизною. На грудях відповідно лінія швів також прихована.

e) Ніякі інші анатомічні структури не будуть зачіпатися. Тобто всі м'язи залишаються на своєму місці, немає загрози формування післяопераційних гриж і порушення постави.

f) Немає необхідності в подальших ревізіях і замінах імплантів, а отже немає великої кількості негативних сторін, які є при використанні силіконових імплантів.

Трохи слів про інші варіанти мікросудинних клаптів. Вони в основному використовуються в тих випадках, коли жінка худенька, і на животі просто немає жиру, для відтворення грудей.

Блог
19.04.2017
DNIPRO PREMIUM CLINIC пропонує вам познайомитися із ізраїльською системою охорони здоров’я
Ізраїльська система охорони здоров ‘я заслужено вважається одною з найбільш передових у світі. В деяких царинах, таких як онкологія, пл...
19.04.2017
DNIPRO PREMIUM CLINIC є офіційним представником компанії GENEFRON в Україні
Компанія DNIPRO PREMIUM CLINIC є офіційним представником компанії GENEFRON в Україні. Ми раді вам представити абсолютно іноваційні техн...