Про медичну компанію

DNIPRO PREMIUM CLINIC - команда однодумців, які реалізують комплекс важливих, взаємопов'язаних дій, необхідних для проведення ефективного лікування пацієнта на території України та за кордоном. Ми вважаємо, що своєчасно отримана корисна інформація про різні методи лікування захворювань вкрай важлива, оскільки значно економить час хворого.

Надаючи консультативні послуги, не піддаємо сумніву здатності вітчизняної медицини, а навпаки активно інформуємо громадськість про високий рівень освіти українських лікарів, інноваційних методах лікування наших клінік, реабілітаційних та діагностичних центри. Наше глибоке переконання в тому, що пацієнт сам може вибирати країну, клініку і методи лікування, необхідні йому для повного одужання.

Нашою метою є:

• розвиток медичного туризму в Україні, як одного з найбільш перспективних і затребуваних напрямів охорони здоров'я;

• допомога пацієнтам з різного роду захворюваннями в організації їх лікування, діагностики, реабілітації;

• підвищення рівня медичного обслуговування в Україні.

Завдань, які ми ставимо перед собою, досить багато. Перш за все - співпраця з провідними клініками світу, науково-дослідними лабораторіями, кращими лікарями, які мають відмінну репутацію. Ми постійно перебуваємо в пошуках нових можливостей і досягнень світової медицини.

Принцип нашої роботи:

Робота компанії DNIPRO PREMIUM CLINIC не обмежується наданням стандартного набору послуг. Дуже часто пацієнти, що їдуть на лікування за кордон, чітко розуміють, до якого лікаря і в яку клініку вони хочуть потрапити. Рішуче налаштовані люди не хочуть розглядати компромісні варіанти по підбору інших клінік, які їм радять. Наше завдання в даному випадку не переконувати пацієнта їхати за раніше виконаним нами маршрутом, а докласти максимальних зусиль для того, щоб хворий отримав ефективне лікування в обраному ним місці. Беручи до уваги вищевикладену інформацію, DNIPRO PREMIUM CLINIC гарантує якісне лікування, діагностику та реабілітацію як в Україні, так і будь-який іншій країні світу.