Організація лікування

Якщо пацієнту доводиться лікуватися в одній з вітчизняних клінік або за кордоном, у нього накопичилося багато питань, а страх перед невідомістю не дозволяє тверезо оцінювати ситуацію, тоді необхідно взяти себе в руки і звернутися за кваліфікованою допомогою в компанію DNIPRO PREMIUM CLINIC.

Наше знайомство починається з Вашого дзвінка або заявки на лікування, зробленої на нашому сайті. Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші питання, запросимо на особисту зустріч в офіс компанії, вислухаємо Вас і обов'язково приймемо єдино правильне рішення з приводу проходження діагностики, лікування або реабілітації.

Для того, щоб поїздка за кордон була організована в найкоротші терміни, ми слідуємо певним алгоритмом дій:

  1. Після підписання з пацієнтом Угоди про обробку його персональних даних, просимо викласти суть проблеми і надати необхідні для організації лікування документи (епікризи, виписку з історії хвороби, свіжі результати аналізів і висновки за результатами обстежень, в разі хвороб шкіри - кольорові знімки уражених ділянок, список ліків, що приймаються);
  2. На протязі декількох днів ми обробляємо особисті дані пацієнта, робимо запити в міжнародні клініки, спілкуємося з вузькопрофільними лікарями, складаємо програму лікування, діагностики, реабілітації, вказуємо вартість медичного обслуговування.
  3. Після узгодження всіх організаційних питань з пацієнтом, ми підписуємо договір про надання послуг, де будуть прописані права та обов'язки пацієнта і компанії, вказані країна проходження лікування, адреса медичного закладу, прізвище лікаря (-ів), відповідального (-их) за здоров'я пацієнта, контактні дані представника приймаючої сторони, вказана вартість (попередня) на лікування та проживання.
  4. Наступний етап - оформлення компанією необхідних документів для проходження пацієнтом лікування (оформлення віз, закордонних паспортів, медичної візи і страховки, бронювання авіа-перельотів, переклад документів з нотаріальним засвідченням і т.п.)
  5. Перед поїздкою на лікування пацієнт отримує повний пакет документів, контактних даних та інструкцій своїх подальших дій.